+38 (044) 581-79-54

Щодо SMS – сповіщення громадян про реєстраційні дії, які вчиняються з їх майном

Ткаченко Артем Васильович

юрист Юридичної компанії «Бі ен Сі»

1 грудня 2016 року

26 жовтня 2016 року міністром Мінюсту було анонсовано пілотний проект SMS-сповіщення громадян про реєстраційні дії, які вчиняються з їх майном. На даний момент даний сервіс працює не у повному обсязі, можливе лише оголошення з приводу вчинення будь-яких реєстраційних дій. В подальшому, планується внести, додаткову послугу яка буде коштувати 300 грн. на 1 місяць за 1 об’єкт, яка зупиняє розгляд документів на строк на 15 днів доступу до єдиного державного реєстру,  але дата виходу та додаткова інформація про дану послугу на даний момент відсутня.

Нижче зазначаємо порядок дій для отримання SMS – сповіщення у варіанті доступному на даний момент.

ВАЖЛИВО (за умови наявності реєстраційного номера майна)

Дана програма працює, ще в тестовому режимі.

  1. Перейдіть на посилання https://ligazakon.net/signinup/reg .

Заповніть необхідні графи. Зверніть увагу на те що на обраний Вами номер телефону буде дзвонити з ЛИГА.ЗАКОН. Тому радимо Вам ґрунтовно підійти до даного моменту.

Щодо графи «назва компанії» то в даному випадку, якщо ви власник декількох компаній або фізична особа, чи не бажаєте вказувати свій зв'язок з компанією, то у даній графі можете зазначити «ФОП» чи «ТОВ» на Ваш розсуд.

  1. Після реєстрації на вашу адресу надійде логін та пароль, які необхідно внести у відповідні графи https://ligazakon.net/signinup/reg та увійти в профіль.
  2. На головній сторінці в розділі «Мої продукти» оберіть «SMS-маяк». https://ligazakon.net/smsmayak.
  3. Потім у графі «Перевірте наявність вашого об’єкту в реєстрі» введіть номер реєстраційного  майна, яке ви бажаєте відслідковувати. Буде проходити перевірка відповідності номеру «Об’єкт знайдено» і виникне опція «додати до переліку». При натисканні «додати до переліку» випливе вікно

ВАРТІСТЬ 30 грн. щомісяця за один об’єкт.

У даному вікні ви можете обирати будь-який номер телефону на який буде приходити SMS - сповіщення та електронну адресу. На даний момент опцій вибору періоду, лише 1 місяць, але в подальшому даний період планується розширити.

  1. Після заповнення усіх відомостей. Вам потрібно буде підключити банківську картку (заповнити всі реквізити) та сплатити відповідну суму. Після цього на вашу поштову скриньку прийде повідомлення про активацію даної послуги.

Виконавши вищезазначені пункти Ви активуєте SMS – сповіщення про реєстраційні дії, які вчиняються з обраним вами майном.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"