+38 (044) 581-79-54

Актуальні питання державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

Бондар Роман Вікторович

юрисконсульт Юридичної компанії «Бі ен Сі»

22.06.2015 року набирає чинності  Постанова КМ України від 08.04.2015 року  № 190 "Про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки" (надалі — Постанова).

У відповідності до Постанови установлюються скорочені строки надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і розмір плати за їх надання у такі строки, а саме:

1. Державна реєстрація права власності, якщо вона проводиться з видачею свідоцтва про право власності на нерухоме майно, та державна реєстрація права власності на підприємство як єдиний майновий комплекс здійснюється у строк п'ять робочих днів з моменту реєстрації заяви за умови здійснення оплати у подвійному розмірі адміністративного збору за державну реєстрацію права власності на нерухоме майно.

2. Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно здійснюється у строк три робочих дні з моменту реєстрації заяви за умови здійснення оплати у подвійному розмірі адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно.

3. Державна реєстрація обтяжень здійснюється у строк дві години з моменту реєстрації заяви за умови здійснення оплати у розмірі адміністративного збору за державну реєстрацію обтяження.

4. Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі здійснюється у строк одна година з моменту реєстрації заяви за умови здійснення оплати у подвійному розмірі плати, що стягується згідно із законодавством за надання інформації відповідного виду.

Плата за надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки вноситься додатково до адміністративного збору, плати за отримання витягу з Державного реєстру прав, який видається за результатами державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, плати за отримання інформації з Державного реєстру прав, справляння яких передбачено законодавством.

У випадку ненадання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень у скорочені строки з вини державного реєстратора плата за їх надання у такі строки повертається заявникові.

У разі відсутності інформації про зареєстровані речові права на нерухоме майно та їх обтяження у Державному реєстрі прав і реєстрах, до яких до 2013 року вносилася відповідна інформація (Реєстрі прав власності на нерухоме майно, Єдиному реєстрі заборон відчуження об'єктів нерухомого майна, Державному реєстрі іпотек, Державному реєстрі обтяжень рухомого майна), плата за надання такої інформації у скорочені строки не повертається.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"