+38 (044) 581-79-54

Порядок ведення Реєстру державної системи сертифікації

 

Кайдан Дмитро Тарасович

юрист Юридичної компанії «Бі ен Сі»

9 вересня 2016 року

09 вересня 2016 року набув чинності Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України № 1195 від 20 липень 2016 року (далі – Наказ № 1195), яким затверджено «Порядок ведення Реєстру державної системи сертифікації».

Порядок  установлює процедуру ведення Реєстру державної системи сертифікації (далі - Реєстр), а також надання інформації з нього.

Реєстр - електронна база даних, що містить відомості про:

  1. органи із сертифікації, які призначені в державній системі сертифікації на виконання робіт із сертифікації продукції (далі - ОС);
  2. органи із сертифікації, які призначені в державній системі сертифікації на виконання робіт із сертифікації продукції за схемою (моделлю) з сертифікацією або оцінкою систем управління (далі - ОССУ);
  3. прийняті ОС та ОССУ рішення щодо видачі, відмови у видачі, анулювання, призупинення дії сертифікатів відповідності на продукцію, сертифікатів на системи управління, свідоцтв про визнання відповідності та атестатів виробництв.

Наказом № 1195 затверджено:

  • Вимоги до змісту інформації про прийняті органами із сертифікації рішення щодо видачі, відмови у видачі, анулювання, призупинення дії сертифікатів відповідності чи свідоцтв про визнання відповідності, яка подається для включення до Реєстру державної системи сертифікації.
  • Порядок присвоєння  ОС та ОССУ реєстраційних номерів виданим ними сертифікатам відповідності та свідоцтв про визнання відповідності.

Ведення Реєстру покладається на Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Інформація з Реєстру на письмові звернення державних органів, фізичних та юридичних осіб і громадських об'єднань надається Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. в письмовому вигляді в порядку, визначеному законодавством про звернення громадян, доступ до публічної інформації та захист персональних даних.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"