+38 (044) 581-79-54

Щодо наслідків відмови здійснити оплату карткою

Куцмида Вадим Ігорович

юрист Юридичної компанії «Бі ен Сі»

22 вересня 2020 року

10 вересня 2020 року Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області на своєму офіційному веб-сайті (https://dpss.gov.ua) надає роз’яснення щодо правових наслідків відмови клієнту в можливості здійснити оплату карткою.

На адресу Головного управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області надійшло звернення громадян щодо обмеження їхніх прав як споживачів на використання електронних платіжних засобів при здійсненні розрахунку за товари чи надані послуги.

Зокрема, на розгляді Управління захисту прав споживачів знаходилось звернення громадянина щодо відмови суб’єктом господарювання здійснити розрахунок за надану послугу  з використанням платіжного терміналу.

З метою встановлення та фіксації фактів порушень вимог законодавства про захист прав споживачів, які були викладені у зверненні споживача, фахівці Головного управління провели позапланову перевірку, під час якої факти, вказані у зверненні, підтвердились.

За обмеження права споживача на використання електронних платіжних засобів при здійсненні розрахунку за надані послуги, згідно зі ст. 23 Закону України «Про захист прав споживачів», до суб'єкта господарювання застосовано адміністративно-господарську санкцію у розмірі 8,5 тис. грн.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"