+38 (044) 581-79-54

Нові Закони для ІТ-сфери: «Про електронні комунікації» та «Про хмарні послуги»

Гарагонич Олександр Васильович

голова АО «Юридична компанія «Бі ен Сі»,

кандидат юридичних наук, адвокат

18 червня 2020 року

16 червня 2020 року Верхова Рада України ухвалила в першому читанні відразу два важливих для ІТ-сфери Закони України «Про електронні комунікації» та «Про хмарні послуги». 

Закону України «Про електронні комунікації» визначить правову основу діяльності у сферах електронних комунікацій та радіочастотного спектру, а також встановить повноваження держави щодо управління та регулювання діяльності у сфері електронних комунікацій. Він також врегулює права, обов'язки та засади відповідальності фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у даній діяльності або користуються електронними комунікаційними послугами. Обіцяють, що запровадять повідомний принцип реєстрації суб'єктів господарювання, що здійснюють діяльність у сфері електронних комунікацій.

Закону України «Про хмарні послуги» врегулює правові відносини, пов'язані із обробкою та захистом даних при використанні технології хмарних обчислень, наданні хмарних послуг. Він визначить особливості використання хмарних послуг органами державної влади, органами місцевого самоврядування, військовими формуваннями, державними підприємствами, установами та організаціями, суб'єктами владних повноважень та іншими суб'єктами, яким делеговані такі повноваження. Також з'являться істотні умови договору про надання хмарних послуг.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"