+38 (044) 581-79-54

Продаж арештованих активів на електронних торгах

Савенко Руслан Васильович

старший юрист Юридичної компанії «Бі ен Сі», адвокат

25 вересня 2018 року

19 вересня 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнята постанова «Про внесення змін до Порядку реалізації арештованих активів на електронних торгах» за № 754, якою внесено зміни до Порядку реалізації арештованих активів на електронних торгах.

Змінами передбачено, що термін дії звіту про оцінку активу, яка проводиться на кожні перші, повторні електронні торги, становить не більше шести місяців з дати її проведення, якщо інше не встановлено законодавством.

Нацагентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, має право в будь-який час припинити електронні торги і зняти актив з реалізації в разі припинення дії визначеної законом підстави для реалізації активу або виявлення обставин, що перешкоджають його реалізації. Якщо електронні торги припиняються і актив знімається з реалізації, такі торги визнаються такими, що не відбулися.

Якщо дія підстав (обставин), що призвели до зупинення електронних торгів та зняття активу з реалізації, припиняється, такий актив буде передаватися зазначеним Нацагентством для реалізації на перших електронних торгах згідно з установленим порядком.

Відтепер нереалізовані на перших електронних торгах, повторних електронних торгах активи протягом семи робочих днів, а для нерухомого майна - протягом п'ятнадцяти робочих днів з дня, наступного за днем ​​отримання організатором звіту про оцінку, будуть виставлятися ним на повторні електронні торги.

Встановлено, що:

- реалізація активів (щодо яких на день набрання чинності прийнятої постанови здійснюються заходи з підготовки до проведення електронних торгів) триває до закінчення таких торгів (завершення подачі цінових пропозицій);

- електронні торги щодо переданих на реалізацію до вступу в силу прийнятої постанови стосовно активів, які проводяться після набрання даною постановою чинності, незалежно від черговості торгів вважаються першими електронними торгами.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"