+38 (044) 581-79-54

Порядок здійснення перевірок у сфері закупівель

Кожух Максим Сергійович

виконавчий директор Юридичної компанії «Бі ен Сі»,
кандидат юридичних наук, адвокат
03 вересня 2018 року

28 серпня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 26.07.2017 року № 659, якою уряд врегулював порядок здійснення органами державного фінансового контролю перевірок у сфері закупівель.

Зокрема, Порядок проведення перевірок державних закупівель приведено у відповідність до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законів України щодо здійснення моніторингу закупівель» від 21.12. 2017 р. № 2265-VIII.

Список підстав для перевірки закупівель, що проводяться за письмовим рішенням керівника контролюючого органу або його заступника, доповнено такими:

  • замовник не усунув порушення, визначене у висновку про результати моніторингу закупівлі, і таке порушення матиме негативний вплив для бюджетів, а також висновок не оскаржено до суду;
  • виявлення під час моніторингу закупівлі порушень щодо невідповідності опублікованих в електронній системі закупівель умов договору про закупівлю змісту тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі за результатами аукціону (у тому числі ціни за одиницю товару) або ціни пропозиції учасника у разі застосування переговорної процедури закупівлі;
  • замовник не усунув порушення, визначене у висновку, і таке порушення призвело до невиконання ним вимог Закону України «Про публічні закупівлі», а також висновок не оскаржено до суду.

Склад, кількість посадових осіб органу державного фінансового контролю та строки проведення перевірки закупівель визначає орган державного фінансового контролю з урахуванням обсягу передбачених програмою перевірки питань у межах 20 робочих днів. Строки проведення перевірки закупівель, щодо яких здійснювався моніторинг закупівель, передбачений Законом України «Про публічні закупівлі», визначається органом державного фінансового контролю в межах десяти робочих днів.

Під час проведення перевірки закупівель проводиться документальна та/або фактична перевірка питань програми перевірки закупівель, а також аналіз інформації щодо проведення процедур закупівель, розміщеної в електронній системі закупівель, та інформації, що міститься в державних реєстрах та базах даних, відкритих для доступу органу державного фінансового контролю.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"