+38 (044) 581-79-54

Щодо спільних планових податкових перевірок і виїзних ревізій

19 листопада 2013 року

Савенко Руслан Васильович

юрисконсульт Юридичної компанії «Бі ен Сі»

З 19.11.2013 р. набула чинності Постанова Кабінету міністрів України № 805 від 23.10.2013 р. «Про затвердження Порядку координації одночасного проведення планових перевірок (ревізій) контролюючими органами та органами державного фінансового контролю».

Даним порядком визначено механізм координації одночасного проведення документальних планових перевірок контролюючими органами та планових виїзних ревізій органами державного контролю.

Згідно з документом , у разі коли контролюючими органами та органами державного фінансового контролю планується проведення у звітному періоді перевірок одного й того ж підприємства, такі перевірки проводяться одночасно. При цьому органи фінансового контролю повинні погоджувати плановані перевірки до 20 числа останнього місяця поточного кварталу з відповідними контролюючими органами.

Суб'єкт господарювання, щодо якого планується проведення у звітному періоді одночасної перевірки, має бути поінформований про це не пізніше ніж за 10 днів до початку її проведення територіальним органом Міндоходов.

У разі неможливості проведення органом фінансового контролю планової ревізії одночасно з проведенням документальної планової перевірки органами Міндоходов, ревізія може бути проведена за згодою підприємства в узгоджені з ним терміни за умови, що це не перешкоджає здійсненню господарської діяльності суб'єкта. Якщо ж у ході проведення такої ревізії будуть виявлені порушення, що можуть свідчити про порушення вимог податкового законодавства, відповідна інформація має бути передана контролюючим органам.

Про наступні зміни щодо порядку проведення перевірок контролюючими органами, особливостей податкового регулювання Юридична компанія «Бі ен Сі» інформуватиме Вас і в майбутньому. У разі необхідності отримання кваліфікованої юридичної допомоги, а також виникнення різних правових питань, просимо звертатися до юристів Юридичної компанії «Бі ен Сі».

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"