+38 (044) 581-79-54

Щодо надання ФОПом виписки про види діяльності

Бондар Роман Вікторович

старший юрист Юридичної компанії «Бі ен Сі», адвокат

11 грудня 2020 року

Головне управління ДПС у Київській області на своєму офіційному веб-сайті (https://kyivobl.tax.gov.ua) роз’яснив, коли ФОП має надати контрагенту виписку із своїми видами діяльності.

Для уникнення подвійного нарахування ЄСВ,  фізособа-підприємець, яка виконує роботи (надає послуги) відповідно до укладених цивільно-правових договорів, повинна надати суб'єкту господарювання копію документа, що підтверджує її державну реєстрацію (виписку з Єдиного державного реєстру, в якій зазначаються основні види діяльності).

Річ у тім, що за п. 1 ч.1 ст.4 Закону про ЄСВ не є платниками єдиного внеску підприємства, установи та організації, інші юрособи та ФОП, які використовують працю фізособи на умовах цивільно-правового договору, укладеного з ФОП, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, відповідно до відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань.

Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань був затверджений Наказом № 1657/5. Так відомості з ЄДР надаються за допомогою програмних засобів ведення цього реєстру у паперовій або електронній формах, що мають однакову юридичну силу, зокрема у вигляді виписки.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"