+38 (044) 581-79-54

Про обов’язкові реквізити податкових накладних

Ямчук Михайло Ростиславович

юрист Юридичної компанії «Бі ен Сі»

05 липня 2019 року

 

           Головне управління Державної фіскальної служби України у м. Києві (надалі – ДФС) у своїй індивідуальній податковій консультації від 25 червня 2019 року № 2903/ІПК/26-15-12-01-18 роз’яснює питання які обов’язкові реквізити мають зазначатись у податкових накладних.

Так, спеціалісти ДФС зазначають, що правила складання податкової накладної (у тому числі заповнення її обов'язкових реквізитів) регулюються статтею 201 ПКУ та регламентуються Порядком заповнення податкової накладної, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2015 № 1307.

Зокрема обов’язковими реквізитами податкової накладної є:

·                 опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг (реквізит має відповідати формулюванню у первинних документах, якими супроводжується постачання таких товарів/послуг);

·                   код товару згідно з УКТ ЗЕД, для послуг - код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг (далі - ДКПП); платники податків, крім випадків постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, мають право зазначати код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуги згідно з ДКПП неповністю, але не менше ніж чотири перших цифри відповідного коду.

·                   При складанні податкової накладної код товару згідно з УКТ ЗЕД слід зазначати у графі 3.1 табличної частини податкової накладної.

·                   При цьому код товару згідно з УКТ ЗЕД зазначається на всіх етапах постачання товарів від виробника чи імпортера до кінцевого споживача та незалежно від дати придбання чи виготовлення такого товару:

для підакцизних і імпортних товарів -10 знаків,

для інших товарів - не менше 4 знаків.

·                   У випадку постачання товару, ввезеного на митну територію України у графі 3.2 податкової накладної проставляється позначка "X".

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"