+38 (044) 581-79-54

Щодо отримання довідки про доходи колишнім ФОП

Кожух Максим Сергійович

виконавчий директор Юридичної компанії «Бі ен Сі»,
кандидат юридичних наук, адвокат
11 лютого 2019 року

 

24 січня 2019 року Головним управлінням ДФС у Луганській області на своєму офіційному порталі опубліковано роз’яснення щодо строків отримання довідки про доходи фізичною особою-підприємцем, яка припинила свою діяльність (далі – Роз’яснення).

Так, у Розясненні йдеться про наступне.

Фізична особа, щодо якої внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань запис про припинення підприємницької діяльності як фізичної особи-підприємця, може отримати за письмовим зверненням в органі ДФС довідку про доходи на підставі поданої податкової декларації з урахуванням термінів зберігання облікових справ, визначених статтею 291 Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Мін’юсту від 12.04.2012 р. № 578/5.

Згідно цього переліку облікові справи платників податків і зборів(обов’язкових платежів) зберігаються протягом п’яти років після припинення діяльності суб’єктів господарювання.

Крім того, у Роз’ясненні нагадується про те, що підставою для надання фізичній особі-підприємцю довідки про доходи від здійснення нею підприємницької діяльності є подання до контролюючого органу за місцем своєї податкової адреси податкової декларації про майновий стан і доходи платниками на загальній системі оподаткування та декларації платника єдиного податку підприємцями на спрощеній системі оподаткування (статті 177, 296 Податкового кодексу України).    

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"