+38 (044) 581-79-54

Щодо вимог до найменування юридичної особи

Бабенко Дмитро Вадимович

юрист Юридичної компанії «Бі ен Сі»

03 грудня 2020 року

Експерти Офісу протидії рейдерству Мін'юсту на своєму офіційному веб-сайті роз’яснили загальні вимоги до найменування юридичної особи.

Так, фахівці Офісу зазначають, що з вибору професійного імені починається будь-яка господарська, громадська чи політична діяльність. Обираючи найменування, потрібно орієнтуватися не лише на оригінальність і креативність назви, а й на нормативні правила.

Експерти нагадали, що в найменуванні юридичних осіб забороняється використовувати:

- повне чи скорочене найменування державних органів або органів місцевого самоврядування, або похідні від цих найменувань, або історичні державні найменування, перелік яких установлює Кабінет Міністрів, - у найменуваннях юридичних осіб приватного права.

- символіку комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів, заборона використання яких встановлена Законом «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки»;

- терміни, абревіатури, похідні терміни, заборона використання яких передбачена законом.

Вимоги до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки, затверджено наказом Міністерства юстиції від 05.03.2012 № 368/5.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"