+38 (044) 581-79-54

Щодо реструктуризації боргів

Шевчук Петро Васильович

керівник Західноукраїнського регіонального офісу

Юридичної компанії «Бі ен Сі», адвокат

02 березня 2021 року

 

Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Суми) на офіційному веб-сайті (https://www.sumyjust.gov.ua) роз’яснили, які борги не підлягають реструктуризації.

Минулого року набрав чинності комплексний документ, що окреслює процедурні питання банкрутства. Кодекс з процедур банкрутства містить раціональні новели та відповіді на актуальні питання. Зокрема, документ описує принципово нову для нашої держави процедуру відновлення платоспроможності фізичних осіб.

Банківські кредити, іпотека, платежі за комунальні послуги, податки - невичерпний список грошових зобов'язань, які можуть стати приводом для порушення процедури банкрутства. Проте перш ніж подати заяву для відкриття провадження у справі про неплатоспроможність, особи мають пам'ятати, які борги не підлягають реструктуризації. Йдеться про заборгованість:

• щодо сплати аліментів;

• щодо відшкодування шкоди, завданої каліцтвом, іншим ушкодженням здоров'я або смертю фізичної особи;

• щодо сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та щодо сплати інших обов'язкових платежів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Разом з тим податковий борг, що виник протягом трьох років до дня постановлення ухвали про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність громадянина, визнається безнадійним і списується у процедурі реструктуризації боргів фізособи.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"