+38 (044) 581-79-54

Про участь у судових засіданнях ВС у режимі відеоконференції

Ямчук Михайло Ростиславович

юрист Юридичної компанії «Бі ен Сі»

12 червня 2020 року

11 червня 2020 року на своєму офіційному сайті Верховний Суд повідомив, що учасники справ можуть брати участь у судових засіданнях ВС у режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів.

Розгляд справ у режимі відеоконференції у ВС здійснюється відповідно до Порядку роботи у Верховному Суді з технічними засобами відеоконференцзв'язку під час судового засідання за участі учасників справи поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів, затвердженого на виконання Закону № 540-IX.

Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза приміщенням ВС з використанням власних технічних засобів за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про що зазначається в ухвалі, в порядку, встановленому процесуальним законодавством. Проте це не стосується випадків, коли явка учасника в судове засідання є обов'язковою.

Звертаємо увагу на те, що згідно з кримінальним процесуальним законодавством для забезпечення відеоконференцзв’язку в кримінальних справах (провадженнях) використовується система «TrueConf».

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"