+38 (044) 581-79-54

Наші клієнти та партнери

Серед клієнтів Юридичної компанії «Бі ен Сі» – відомі українські й іноземні промислові, торгові компанії, банки, державні структури й громадські організації. У той же час, Юридична компанія «Бі ен Сі» продовжує активно працювати з компаніями малого й середнього бізнесу.

У відносинах з кожним клієнтом ми дотримуємося принципу повної довіри і розглядаємо кожну проблему як спеціальний проект, який потребує вдумливого індивідуального підходу.

Тому кожен проект клієнта ми розглядаємо як унікальний. Головна наша мета - знаходити найбільш сучасні, ефективні та комплексні рішення поставлених завдань. Юридична компанія «Бі ен Сі» прагне до вироблення таких рішень, які в підсумку сприяють досягненню стратегічних бізнес цілей клієнта з мінімальними для нього фінансовими витратами.

Ми успішно допомагаємо своїм клієнтам досягати поставлених цілей, у тому числі, надаючи послуги з питань, які характеризуються відсутністю або нестійкістю правового регулювання, і сприяючи в проектах, які мають ключове значення для відповідних галузей економіки чи впливають на громадську сферу.

Ми високо цінуємо наших клієнтів, намагаємося бути гідними їх високої репутації, довіри до нас, і відчуваємо почуття щирої радості і гордості, коли наша кропітка робота стає частиною їхніх перемог, успіхів і досягнень.

Юридична компанія «Бі ен Сі» має мережу партнерів, до якої входять юридичні компанії в Україні та країнах ЄС, а також провідні фахівці у сфері юриспруденції. Крім того, серед партнерів Юридичної компанії «Бі ен Сі» профільні міжнародні та українські громадські організації.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"