+38 (044) 581-79-54

Наша команда

Юридична компанія «Бі ен Сі» об’єднує юристів, які мають значний досвід практичної діяльності із захисту інтересів клієнтів та бездоганну професійну репутацію. Ми приймаємо на роботу найталановитіших фахівців і сприяємо їхньому професійному розвитку, що дозволяє нам займати провідне місце на ринку юридичних послуг.

Юристи нашої компанії є висококваліфікованими фахівцями в сфері українського права, які користуються заслуженим авторитетом у зв’язку з їх професійними знаннями.

Співробітники компанії неодноразово залучалися до підготовки законопроектів, проектів підзаконних нормативно-правових актів, експертних висновків. Юристи нашої компанії є активними учасниками профільних асоціацій, громадських рад при центральних органах державної виконавчої влади.

Свою роботу у Юридичній компанії «Бі ен Сі» наші юристи активно поєднують із науковою діяльністю та викладанням у провідних юридичних вузах. Серед творчого доробку наших співробітників - монографії, науково-практичні коментарі кодексів, підручники, навчально-методичні посібники, а також сотні публікацій з правової тематики. Як наслідок, поєднання наукових знань і практичного досвіду, тісна взаємодія юристів-практиків і юристів-вчених дозволяє компанії вирішувати найскладніші юридичні проблеми. 

Голова об'єднання - Гарагонич Олександр Васильович
Директор - Кожух Максим Сергійович

 

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"