+38 (044) 581-79-54

Супровід господарської діяльності суб’єктів господарювання

Юридичний супровід бізнесу в даний час є одним з важливих механізмів у діяльності і процвітанні будь-якої компанії.

Враховуючи об’ємність та неоднозначність застосування українського законодавства, постійні утиски збоку контролюючих органів та неоднозначну репутацію контрагентів, постає гостра потреба у юридичному супроводі господарської діяльності підприємництва. Планування, розвиток та ведення бізнесу вимагає від власників і керівників підприємств оперативних, а найголовніше виважених і законних рішень. Навіть невеликі помилки і прорахунки в прийнятих рішеннях, які часом супроводжують бізнес-процеси, можуть негативно вплинути на економічну складову, відстрочити, а в комплексі – і зовсім поставити бізнес і досягнення поставлених перед підприємством цілей в глухий кут.

У рамках комплексного обслуговування підприємства наша команда бере на себе відповідальність за забезпечення правового супроводу усіх зовнішніх та внутрішніх зобов’язань суб’єкта господарювання, які виникають із вимог чинного законодавства України в реальному часі. Такий підхід надає можливість нашим клієнтам не тільки ефективно виконувати численні вимоги діючого законодавства України, а в деяких випадках оперативно вирішувати складні або надскладні задачі з оптимальним витратами ресурсів та часу.

Юристи нашої компанії беруть безпосередню участь у супроводі поточної господарської діяльності Клієнтів, протягом всього життєвого циклу підприємств, починаючи з державної реєстрації, закінчуючи супроводженням процедури ліквідації юридичної особи, незалежно від її організаційно-правової форми.

Наша компанія пропонує суб’єктам господарювання співпрацю з питань правового супроводу господарської діяльності, в межах якої пропонуємо такі види послуг:

  • надання оперативних усних та підготовка письмових юридичних консультацій, висновків;
  • моніторинг законодавства й ознайомлення з новими нормативними актами, а також їх коментарі та поради щодо практичного застосування;
  • розробка, аналіз угод і договорів;
  • підготовка, юридична експертиза документації клієнта: документів юридичної особи (наказів, розпоряджень, інструкцій, положень), претензій, скарг, звернень, ділового листування з контрагентами або партнерами по бізнесу, запитів, в т.ч. державних органів, відповідей на них, інших документів);
  • участь юриста (адвоката) в нарадах і переговорах з контрагентами або бізнес-партнерами на стороні клієнта;
  • повний юридичний супровід угод клієнта;
  • представництво інтересів підприємства, організації перед державними органами: фіскальними, контролюючими, правоохоронними і т.д.

Звертаючись до нашої компанії за юридичними послугами, Ви завжди можете розраховувати на кваліфіковану правову допомогу та професійний захист своїх інтересів. Спеціалісти юридичної компанії «Бі ен Сі» завжди з розумінням ставляться до потреб кожного нашого клієнта.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"