+38 (044) 581-79-54

Інтелектуальна власність

Юридична компанія «Бі ен Сі» забезпечує комплексний підхід з питань національної та міжнародної стратегій у сфері інтелектуальної власності. Досвід компанії у цій галузі охоплює широке коло питань, з яких основний акцент припадає на охорону здоров'я, фінанси, телекомунікації та інформаційні технології. Практика фахівців компанії фокусується на багатьох питаннях, пов’язаних із R & D, агентськими, дистриб'юторськими, спонсорськими та іншими ліцензійними договорами, франчайзингом, а також антимонопольними питаннями.

Тісна співпраця з національними та іноземними організаціями, дозволяє забезпечити максимальну комерційну цінність активів інтелектуальної власності Клієнтів та встановити ефективні механізми захисту прав інтелектуальної власності від небажаних претензій третіх осіб.

Послуги Юридичної компанії «Бі ен Сі» у сфері інтелектуальної власності:

  • юридичний супровід операцій з реєстрації та відчуження прав на об’єкти інтелектуальної власності (торгових марок; брендів; патентів; винаходів; корисних моделей; промислових зразків; топографії інтегральних мікросхем).
  • підготовка та аналіз договорів щодо використання прав інтелектуальної власності.
  • надання усних та письмових консультацій з питань оптимізації оподаткування при використанні прав інтелектуальної власності.
  • захист інтересів Клієнтів у спорах про визнання недійсними реєстрацій прав інтелектуальної власності, щодо недобросовісної конкуренції та з інших питань.
  • представництво інтересів Клієнтів у Національному органі інтелектуальної власності, судах, правоохоронних та антимонопольних органах.
  • вирішення спорів у Центрі арбітражу та медіації при Всесвітній організації інтелектуальної власності (WIPO Mediation and Arbitration Centre).

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"