+38 (044) 581-79-54

Сімейне право

Сімейне право є однією з найбільш делікатних галузей права. Дуже важливо врегулювати конфліктну ситуацію за допомогою правових інструментів, дотримуючись етичних і моральних правил, в найкоротші терміни і з найменшими моральними та матеріальними втратами. Український ринок надання юридичних послуг в сфері сімейного права має свою специфіку, викликану наявністю достатньо великої кількості приватних адвокатів та лише кількох юридичних фірм, що пропонують такі послуги. Юридична компанія «Бі ен Сі» є однією з них.

Розуміючи специфіку практики сімейного права, враховуючи вплив емоцій сторін на процес та суттєві наслідки усіх юридичних рішень на подальше життя клієнта, юристи компанії «Бі ен Сі» індивідуально підходять до кожного окремого випадку. Ми скрупульозно аналізуємо ситуацію і побажання клієнта та пропонуємо максимально комфортне та ефективне рішення.

Ми надаємо послуги щодо судового представництва і експертного консультування клієнтів, які мають намір оформити шлюбний контракт, опіку, розлучення, здійснити поділ майна, включаючи частки в компаніях і програми участі в прибутках.

За необхідності, наші юристи, які спеціалізуються на сімейному праві, працюють спільно з юристами з корпоративного, податкового і кримінального права, що дозволяє в повному обсязі передбачити і нейтралізувати дію судових розглядів на фінансове становище клієнта.

Юридична компанія «Бі ен Сі» пропонує клієнтам такі види послуг:

  • складання договорів в сфері сімейних та спадкових правовідносин: шлюбних контрактів, договорів, що регулюють майнові відносини, аліментних договорів, договорів про визначення місця проживання та порядку спілкування з дитиною, заповітів, спадкових договорів, угод з інших питань, що вимагають юридичного оформлення;
  • оцінка перспектив судових спорів щодо сімейних питань і супроводу їх вирішення, в тому числі в судовому і позасудовому порядку;
  • представлення інтересів клієнтів з юридичних питань, пов’язаних з проживанням в цивільному шлюбі (поділ майна, діти);
  • консультування та представництво з питань укладення та розірвання шлюбу, поділу майна;
  • врегулювання спорів з іноземним елементом (чоловік/дружина/подружжя є іноземцем/іноземцями або спірне майно знаходиться за кордоном);
  • встановлення та оспорювання батьківства, визначення місця проживання дитини, визначення порядку спілкування, виховання та утримання дитини тим з батьків, який проживає окремо;
  • визначення розміру аліментів;
  • усиновлення, а також встановлення опіки та піклування, патронату над дітьми;
  • надання вичерпних консультацій з будь-яких питань спадкування, вжиття заходів щодо досудового врегулювання спадкових спорів, представництво прав та законних інтересів наших клієнтів у державних органах, нотаріусів та судах.

Усвідомлюючи, що сімейні справи торкаються виключно особистого життя наших клієнтів ми суворо дотримуємося конфіденційності інформації.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"