+38 (044) 581-79-54

Новини

Директор Юридичної компанії «Бі ен Сі» взяв участь у роботі круглого столу з питань державної реєстрації юридичних та фізичних.

14 червня 2012 року Гарагонич Олександр Васильович, директор Юридичної компанії «Бі ен Сі», кандидат юридичних наук, адвокат взяв участь у роботі круглого столу з актуальних питань державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців, що проводився в приміщенні Державної реєстраційної служби України.

Зокрема, Гарагонич О. В. виступив з доповіддю «Проблеми державної реєстрації підприємств за участю інститутів спільного інвестування», яка викликала жваве обговорення.

Серед актуальних питань, що також обговорювалися у процесі проведення круглого столу, були питання: про стан державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців; організація роботи по своєчасному переходу суб’єктів господарювання на нові КВЕД 2010; перший досвід електронної реєстрації в Україні; форми запитів та повідомлень, які подаються державному реєстратору; завершення включення до єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців даних про суб’єктів господарювання, які були зареєстровані до 01.07.2004 року.

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"