+38 (044) 581-79-54

Новини

11 липня 2017 року юрист Юридичної компанії «Бі ен Сі», Ткаченко Артем Васильович надав коментар Юридичній газеті на тему: «Інспектор праці vs об’єкт відвідування: штраф замовляли?»

11 липня 2017 року юрист Юридичної компанії «Бі ен Сі», Ткаченко Артем Васильович надав коментар Юридичній газеті на тему: «Інспектор праці vs об’єкт відвідування: штраф замовляли?»

Зокрема, Артем Ткаченко зазначив, - «Основною метою таких законодавчих змін є запровадження нових інструментів між державним та приватним сектором, де пріоритетом інспекторів буде реалізація превентивних заходів впливу на роботодавця щодо дотримання останнім законодавства про працю. Задля реалізації вищенаведеної мети, Уряд передбачає безкоштовний аудит для роботодавця, який проводитиметься органами Держпраці та спрямований на дотримання трудового законодавства. Після завершення аудиту Держпраці у своїй довідці вкаже на допущенні помилки роботодавця, який звернувся, без подальшого ризику накладення на нього штрафів та будь-якої відповідальності. Також постановою №295 створюються умови для застосування нових важелів впливу на роботодавця з боку працівника. З одного боку, це може призвести до шантажу, а з іншого – має зменшити трудові зловживання роботодавця та нівелювати порушення трудових прав робітників. Щодо критеріїв ризику під час проведення інспекційних відвідувань, то він реалізовуватиметься за допомогою співпраці Держстату, Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби. Зазначені органи сповіщатимуть Держпраці про тих роботодавців, щодо яких вбачатимуть ймовірність порушення законодавства про працю».

стаття у pdf

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"