+38 (044) 581-79-54

Про укладення ФОП трудових договорів на кількох підприємствах

Солонина Ігор Юрійович

юрист Юридичної компанії «Бі ен Сі», адвокат

16 жовтня 2020 року

 

13.10.2020 року Головне управління ДПС у Дніпропетровській області надало відповідь на запитання: чи має право ФОП укладати трудові договори на одному або на декількох підприємствах?

Відповідно до ст. 43 Конституції кожний громадянин України має право на працю, а також на створення державою умов для повного виконання цього права.

Згідно з ч. 2 ст. 21 Кодексу законів про працю працівники - фізичні особи - підприємці (далі - ФОП) мають право укладати трудові договори на одному або на декількох підприємствах, установах або організаціях одночасно, якщо це не суперечить законодавству або колективному договору та здійснюється за угодою сторін.

Згідно з п. 1 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій, затвердженого наказом Міністерства праці, Міністерства юстиції, Міністерства фінансів від 28.06.93 № 43, роботою за сумісництвом є виконання працівником основної роботи, а також іншої регулярної оплачуваної роботи за трудовим договором на тому ж або іншому підприємстві, в організації, установі або у громадянина (підприємця, приватної особи) за наймом.

ФОП, зареєстрована у встановленому законом порядку, має право працювати за трудовим договором у одного або у кількох роботодавців. Основним місцем роботи ФОП є підприємство (установа), в якій знаходиться трудова книжка даного працівника.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(044) 581 79 56 

(050) 550 42 26 

(044) 581 79 56 - факс 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(044) 581 79 56 

(050) 352 86 62 

(044) 581 79 56 - факс 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"