+38 (044) 581-79-54

Щодо складення ПН при кількох поставках протягом дня

Савенко Руслан Васильович

старший юрист Юридичної компанії «Бі ен Сі», адвокат
31 липня 2019 року

 

ГУ ДФС у Херсонській областів своїй індивідуальній податковій консультації від 25.07.2019 р. № 3466/ІПК/21-22-12-02-13 надало роз’яснення на запитання: «У разі здійснення підприємством декілька поставок в один день по одному договору, скільки складати податкових накладних?».

У разі відвантаження товарів покупцю декілька разів протягом одного дня у межах однієї цивільно-правової угоди постачальнику необхідно при складанні податкових накладних враховувати вимоги п. 201.7 ПКУ та умови господарських договорів у частині їх оплати (попередньої оплати), повного/часткового постачання тощо.

Податківці вказали: у випадку постачання протягом одного дня одному і тому ж покупцю товару в межах одного і того ж договору, не вважатимуть помилкою, коли постачальник складе одну податкову накладну на загальну суму товарів, поставлених протягом одного дня.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"