+38 (044) 581-79-54

Про податкові зобов’язання з плати за землю

Ямчук Михайло Ростиславович

юрист Юридичної компанії «Бі ен Сі»

19 квітня 2019 року

 

Державна фіскальна служба України (надалі – ДФС) в своїй індивідуальній податковій консультації від 06 березня 2019 року № 928/6/99-99-12-02-03-15/ІПК надала роз’яснення щодо питань плати за землю, а саме, чи виникають у підприємства податкові зобов’язання з плати за землю (надалі – Плата), за орендовану засновником цього ж підприємства земельну ділянку?

В індивідуальній консультації ДФС зазначає – оскільки стороною договору – орендарем земельної ділянки є фізична особа, то податкові зобов’язання з Плати за договором оренди виникають у фізичної особи – засновника підприємства, посилаючись при цьому на ст. 288 Податкового кодексу України (надалі – ПКУ). Водночас, у підприємства не виникає обов’язок з подання податкової декларації з Плати за таку земельну ділянку.

       Відповідно допункту 52.2 статті 52 розділу II ПКУподаткова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися виключно платником податків, якому надано таку консультацію.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(044) 581 79 56 

(050) 550 42 26 

(044) 581 79 56 - факс 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(044) 581 79 56 

(050) 352 86 62 

(044) 581 79 56 - факс 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"