+38 (044) 581-79-54

Щодо витратних матеріалів при транспортному експедируванні

Солонина Ігор Юрійович

юрист Юридичної компанії «Бі Ен Сі», адвокат

18 квітня 2019 року

 

07 березня 2019 року Державна фіскальна служба України надала індивідуальну податкову консультацію за № 957/6/99-99-12-02-03-15/ІПК щодо того, чи має право транспортний експедитор-єдинник отримувати від замовника пальне (далі – Консультація).

До ДФСУ було поставлено питання: чи має право юрособа-єдинник 3 групи, що надає послуги транспортного експедирування, отримувати від замовника матеріали (пальне) для використання під час надання цих послуг (зокрема, чи не суперечитиме це п. 291.6 ПКУ, згідно з яким платники єдиного податку третьої групи повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій))?

       У Консультації контролери повідомили: п. 291.6 ПКУ регламентується тільки форма отримання доходу, який підлягає оподаткуванню єдиним податком, а саме виключно грошова форма. Якщо витратні матеріали (пальне), отримані від замовника послуг, не є складовою частиною суми отриманої винагороди за надані послуги з транспортного експедирування, то ці матеріали не включаються до складу доходу. Форма здійснення витрат ПКУ не регулюється.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(044) 581 79 56 

(050) 550 42 26 

(044) 581 79 56 - факс 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(044) 581 79 56 

(050) 352 86 62 

(044) 581 79 56 - факс 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"