+38 (044) 581-79-54

Щодо оновлення постанов про порушення законодавства про працю

Гарагонич Олександр Васильович

голова АО «Юридична компанія «Бі ен Сі»,
кандидат юридичних наук, адвокат

23 липня 2020 року

 

14 липня 2020 року в Міністерстві юстиції України за № 657/34940 зареєстровано наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України «Про затвердження форми постанови про накладення штрафу за порушення законодавства про працю та зайнятість населення» від 19 травня 2020 року за № 920.

Документ набуває чинності з дня офіційного опублікування.

З моменту набрання чинності цього документу, буде визнано таким, що втратив чинність, абзац тринадцятий пункту 1 наказу Міністерства соціальної політики України від 18 серпня 2017 року № 1338.

Нагадаємо, що відповідно до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про працю та зайнятість населення під час розгляду справи досліджуються матеріали і вирішується питання щодо наявності підстав для накладення штрафу.

За результатами розгляду справи уповноважена посадова особа на підставі документів, зазначених в абзацах третьому - сьомому пункту 2 цього Порядку, складає постанову про накладення штрафу.

Постанова про накладення штрафу складається у двох примірниках за формою, встановленою Мінекономіки, один з яких залишається в уповноваженої посадової особи, що розглядала справу, другий - надсилається протягом трьох днів з дня складення суб'єктові господарювання або роботодавцю, стосовно якого прийнято постанову, або вручається його представникові, про що на примірнику робиться відповідна позначка, засвідчена підписом такого суб'єкта господарювання або роботодавця чи їх представника. У разі надсилання примірника постанови засобами поштового зв'язку в матеріалах справи робиться відповідна позначка.

Новини

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(050) 550 42 26 

 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(050) 352 86 62 

 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"