+38 (044) 581-79-54

Новини

Інформаційна база даних про ринок цінних паперів

15 липня 2014 року набрало чинності Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) за № 733, прийняте 03 червня 2014 року. Даним рішенням було затверджено Положення про формування інформаційної бази даних про ринок цінних паперів (Положення).

Цим Положенням визначається перелік інформації, що буде оприлюднюватися в інформаційній базі даних про ринок цінних паперів, та джерела формування інформаційної бази даних про ринок цінних паперів. Затвердження такого Положення спрямоване на формування, функціонування та підтримку інформаційної бази даних про ринок цінних паперів в актуальному стані.

Інформаційна база даних про ринок цінних паперів створюється та утримується Державною установою «Агентство з розвитку інфраструктури фондового ринку України» (Агентство) на базі сайту Агентства (http://smida.gov.ua). Головне, що інформація, яка оприлюднюється в інформаційній базі даних про ринок цінних паперів, є доступною всім заінтересованим особам, тобто будь-яка особа матиме змогу отримати максимально інформації про необхідного їй емітента чи професійного учасника ринку цінних паперів України на сайті http://smida.gov.ua.

Джерелами формування інформаційної бази даних про ринок цінних паперів буде інформація, отримана з офіційного веб-сайту Комісії (http://nssmc.gov.ua), веб-сайту загальнодоступної інформаційної бази даних Комісії про ринок цінних паперів (http://stockmarket.gov.ua), офіційних друкованих видань НКЦПФР, веб-сайтів учасників фондового ринку та безпосередньо від НКЦПФР.

Жодних обов’язків для емітентів чи професійних учасників ринку цінних паперів України даним Положенням не встановлюється.

Формування та наповнення інформаційної бази даних про ринок цінних паперів буде здійснюватися Агентством шляхом перенесення або отримання інформації із вищезазначених джерел.

Тож маємо надію, що відтепер інвестори в цінні папери зможуть отримувати найактуальнішу інформацію про вітчизняних емітентів та професійних учасників ринку цінних паперів.

Контакти

Голова об'єднання

Гарагонич Олександр Васильович 

o.harahonych@gmail.com 

(044) 581 79 56 

(050) 550 42 26 

(044) 581 79 56 - факс 

Директор

Кожух Максим Сергійович 

mskozhuh@gmail.com 

(044) 581 79 56 

(050) 352 86 62 

(044) 581 79 56 - факс 

04211, м. Київ, Оболонська набережна, 7, корпус 3, офіс 2

Ми на карті


View Larger Map

Розробка сайтів "Liberty Digital"